Jesteś tutaj: O nas Balustrady szklane - Dąbrowa Górnicza

Balustrady szklane - Dąbrowa Górnicza

 

Kabiny prysznicowe szklane / Balustrady szklane / Drzwi szklane - Dąbrowa Górnicza i całe woj. śląskie

W nowoczesnej łazience kabina prysznicowa jest bardzo istotnym elementem, zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i designu. Oferujemy państwu powierzchnie szklane do zabudowy kabin i parawanów prysznicowych. Łączymy delikatne chromowane okucia oraz czyste szkło co nadaje łazienką nowoczesny i minimalistyczny wygląd. Tworzymy szklane kabiny prysznicowe na wymiar, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Wykonujemy również balustrady szklane z hartowanego i laminowanego szkła, dzięki temu są bezpieczne i designerskie. Tego typu balustrada z pewnością będzie ciekawym elementem wykończeniowym i dekoracyjnym każdego wnętrza, tarasu lub balkonu.

Kolejną naszą specjalnością są szklane drzwi wewnętrzne, projektowane pod indywidualne potrzeby Klienta. Oferujemy szklane drzwi różnego rodzaju.

Dużą popularnością cieszą się standardowe, uchylne drzwi ze szkła, które można zamontować w otworach drzwiowych o tradycyjnych wymiarach (70", 80", 90"). Szklane drzwi tego typu są montowane w ościeżnicach za pomocą dedykowanych zawiasów.

Inną naszą propozycją są drzwi bezościeżnicowe w całości wykonane ze szkła, dopasowane swoimi rozmiarami do otworu, w którym mają być osadzone. Do ich montażu wykorzystujemy zawiasy indywidualnie dobrane do potrzeb Klientów i zastosowania drzwi. Szklane drzwi tego rodzaju mogą być posiadać klamki lub gałki, a także mieć jedno lub dwa skrzydła. Oferujemy drzwi na zawiasach prostych oraz z samozamykaczami hydraulicznymi lub mechanicznymi. Realizujemy również specjalne zamówienia Klientów jak np. piaskowanie lub wyklejanie na szkle dowolnie wybranego wzoru. Szklane drzwi w nowoczesny i subtelny sposób dopełniają wystrój wnętrz mieszkań, domów oraz biur.

Oferujemy:

  • Kabiny prysznicowe,
  • Balustrady szklane,
  • Drzwi szklane,
  • Panele szklane Lacobel,
  • Szkło do kuchni,
  • Grafika na szkle,
  • Kuchnie,
  • Szafy na wymiar.

Jesteś z Dąbrowy Górniczej i interesują Cię szklane kabiny prysznicowe, balustrady lub drzwi napisz do nas raf.glass@wp.pl lub zadzwoń +48 668 654 064

 

Nasze ostatnie realizacje:

Dąbrowa Górnicza (Balustrady szklane) Ruda Śląska (Kuchnia) Sosnowiec (Szafa na wymiar) Tarnowskie Góry (Portale i Serwisy) Mysłowice (Szkło do Kuchni) Zawiercie (drzwi szklane) Katowice (Panele szklane Lacobel) Dąbrowa Górnicza (Grafika na szkle) Katowice (Balustrady szklane) Mysłowice (Kuchnia) Zawiercie (Szafa na wymiar) Tarnowskie Góry (Grafika na szkle) Gliwice (Kabiny prysznicowe) Ruda Śląska (drzwi szklane) Mysłowice (Szkło do Kuchni) Zawiercie (drzwi szklane) Katowice (Panele szklane Lacobel) Dąbrowa Górnicza (Grafika na szkle) Katowice (Balustrady szklane) Mysłowice (Kuchnia) Zawiercie (Szafa na wymiar) Tarnowskie Góry (Grafika na szkle) Gliwice (Kabiny prysznicowe) Ruda Śląska (drzwi szklane)

Firma z tradycjami

Firma Raf-glass powstała w odpowiedzi na Państwa potrzeby w sferze wystroju i aranżacji nowoczesnych wnętrz, w których coraz więcej elementów wykonanych jest ze szkła.