Jesteś tutaj: O nas Kuchnie na wymiar - Ruda Śląska

Kuchnie na wymiar - Ruda Śląska

 

Kuchnie na wymiar / Szafy na wymiar - Ruda Śląska i całe woj. śląskie

Kuchnia stanowi centrum życia każdego domu. Dlatego też, niezmiernie istotne jest aby była możliwie najlepiej dopasowana do swoich użytkowników. Właśnie to stanowi przedmiot naszej działalności. Wykonujemy całe kuchnie oraz pojedyncze meble kuchenne zgodnie z Państwa wyobrażeniem i marzeniami.
W produkcji wykorzystujemy tylko materiały sprawdzonych producentów. W naszej ofercie znajdują materiały wykończeniowy które zadowolą tradycjonalistów jak mdf, płyta lakierowana, fornir, a także materiały prezentujące się bardzo nowocześnie, jak - fronty lakierowane, szkło, corian, konglomerat, czy naturalny kamień.
Aby zapewnić pełną niezawodność naszych mebli kuchennych, wyposażamy je w markowe okucia.

Kolejną naszą specjalizacją są szafy i garderoby na wymiar. Pomagamy zagospodarować niewykorzystane przestrzenie i zakamarki każdego domu.
Tworzymy funkcjonalne przestrzenie do magazynowania rzeczy. Dopasowujemy materiały wykończeniowe i funkcjonalność do oczekiwań Klientów. Nasze szafy na wymiar wyróżniają się estetycznym wyglądem, dzięki czemu oprócz funkcji dekoracyjnej, stanowią również ciekawy element wnętrza. Do wykończenia szaf wykorzystujemy takie materiały wykończeniowe jak - płyty laminowane i fornirowane, lustra, szkło czy polerowane aluminium.

Oferujemy:

  • Kuchnie,
  • Szafy na wymiar,
  • Kabiny prysznicowe,
  • Balustrady szklane,
  • Drzwi szklane,
  • Panele szklane Lacobel,
  • Szkło do kuchni,
  • Grafika na szkle.

 

Jesteś z Rudy Śląskiej i interesują Cię kuchnie lub szafy na wymiar napisz do nas raf.glass@wp.pl lub zadzwoń +48 668 654 064

 

Nasze ostatnie realizacje:

Ruda Śląska (Szafa na wymiar) Mysłowice (Szkło do Kuchni) Zawiercie (Drzwi szklane) Katowice (Panele szklane Lacobel) Dąbrowa Górnicza (Grafika na szkle) Katowice (Balustrady szklane) Mysłowice (Kuchnia) Zawiercie (Szafa na wymiar) Tarnowskie Góry (Grafika na szkle) Gliwice (Kabiny prysznicowe) Ruda Śląska (Drzwi szklane) Mysłowice (Szkło do Kuchni) Zawiercie (Drzwi szklane) Katowice (Panele szklane Lacobel) Dąbrowa Górnicza (Grafika na szkle) Katowice (Balustrady szklane) Mysłowice (Kuchnia) Zawiercie (Szafa na wymiar) Tarnowskie Góry (Grafika na szkle) Gliwice (Kabiny prysznicowe) Ruda Śląska (Drzwi szklane) Dąbrowa Górnicza (Panele szklane Lacobel) Sosnowiec (Kabiny prysznicowe)

Firma z tradycjami

Firma Raf-glass powstała w odpowiedzi na Państwa potrzeby w sferze wystroju i aranżacji nowoczesnych wnętrz, w których coraz więcej elementów wykonanych jest ze szkła.