Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

Nasza oferta jest bardzo szeroka i stale dostosowująca się do potrzeb klienta.
Najczęściej wykonujemy:

  • Panele szklane - mogą być wykonane ze szkła na które jest nanoszony druk przy użyciu najnowszych maszyn, co zapewnia doskonałą jakość i trwałość produktu. Ponadto w ofercie mamy również szkło laminowane z grafiką. Wydruk znajduje się pomiędzy dwoma taflami szkła.

   Panele z grafiką wykonywane są ze szkła typu float lub optiwhite, hartowanego lub niehartowanego, według potrzeb klienta. Nasz grafik tworzy projekt i wizualizacje według Państwa potrzeb i preferencji.

   Można je wykonać również ze szkła jednokolorowego niehartowanego Lacobel, a także ze szkła emaliowanego hartowanego, czyli wylakierowanego na dowolnie wybrany przez Państwa kolor z palety RAL lub NCS.

 • Lustra na wymiar - przeważnie w łazienkach zamontowane między kafle.

 • Kabiny prysznicowe - tradycyjne oraz typu “ walk in”. Z różnego rodzaju szkła (również grawerowanego), we wszystkich wymiarach montowane na okuciach sprawdzonych polskich producentów.
 • Balustrady całoszklane - wykonywane na listwach lub okuciach punktowych.

 • Drzwi szklane lub drewniane - otwierane tradycyjnie jak również przesuwne na dowolny wymiar.

 • Kuchnie na wymiar - wykonujemy projekty według potrzeb i gustów klienta. Pracujemy tylko na dobrych i sprawdzonych materiałach zarówno jeśli chodzi o płyty meblowe, fronty oraz okucia i systemy przesuwne.

 • Szafy na wymiar - zarówno z drzwiami tradycyjnymi lub przesuwnymi. Ze wstawkami szklanymi w dowolnym kolorze, co sprawia że można je dopasować idealnie do charakteru pomieszczenia.

i wiele innych.

Firma z tradycjami

Firma Raf-glass powstała w odpowiedzi na Państwa potrzeby w sferze wystroju i aranżacji nowoczesnych wnętrz, w których coraz więcej elementów wykonanych jest ze szkła.