Jesteś tutaj: O nas Panele szklane Lacobel - Zawiercie

Panele szklane Lacobel - Zawiercie

 

Panele szklane LACOBEL / Szkło z grafiką / Szkło do kuchni - Zawiercie i całe woj. śląskie

Panele szklane lacobel – to wcześniej przygotowany szklany panel o wybranym przez Klienta kolorze. Główną zaletą szklanych paneli 

jest szybkość wykonania, ponieważ po wyborze koloru z gamy, możemy bardzo szybko zrealizować zamówienie. Wszystko wykonujemy na wymiar, łącznie z wycinaniem otworów na gniazdka.

Lacobel jest bardzo modnym materiałem wykończeniowym wśród architektów wnętrz. Jest bardzo estetyczną i praktyczną ozdobą w kuchni. Najlepiej sprawdza się na ścianie zamiast kafli, między górnymi i dolnymi szafkami. Lacobel jako panel szklany na ścianie, jest bardzo łatwy w czyszczeniu, a więc jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich którzy chcieliby w prosty sposób utrzymywać w kuchni czystość.

Panele szklane z grafiką przez niektórych nazywane są również szyba z grafiką. Aktualnie ten rodzaj dekoracji należy do najpopularniejszych trendów designu. Tak znaczne zainteresowanie tym rozwiązaniem jest spowodowane wieloma czynnikami. Po pierwsze wygoda – grafika nadrukowana jest na wewnętrznej stronie szyby, a więc po zamontowaniu paneli w kuchni, łazience lub w dowolnym innym pomieszczeniu, nie ma problemów z utrzymaniem ich czystości. Do czyszczenia wystarczą standardowe preparaty, natomiast w odróżnieniu od płytek nie mamy w nich szybko brudzących się fug. Największym atutem grafiki w szkle, jest jednak niepowtarzalny efekt, który robi duże wrażenie.

Nasi Klienci sami wybierają swoją wymarzoną grafikę do szklanych paneli. Korzystamy z banku zdjęć, gdzie do dyspozycji Klientów czekają miliony zdjęć i grafik. Panele, są bardzo łatwe w montażu i można je kleić nawet na starych płytkach bez konieczności ich usuwania.

Oferujemy:

  • Panele szklane Lacobel,
  • Szkło do kuchni,
  • Grafika na szkle,
  • Kabiny prysznicowe,
  • Balustrady szklane,
  • Drzwi szklane,
  • Kuchnie,
  • Szafy na wymiar.  

Jesteś z Zawiercia i interesują Cię panele Lacobel lub panele szklane z grafiką napisz do nas raf.glass@wp.pl lub zadzwoń +48 668 654 064

 

Nasze ostatnie realizacje:

Zawiercie (Szkło do Kuchni) Mysłowice (drzwi szklane) Katowice (Panele szklane Lacobel) Dąbrowa Górnicza (Grafika na szkle) Katowice (Balustrady szklane) Mysłowice (Kuchnia) Zawiercie (Szafa na wymiar) Tarnowskie Góry (Grafika na szkle) Gliwice (Kabiny prysznicowe) Ruda Śląska (drzwi szklane)
Dąbrowa Górnicza (Panele szklane Lacobel) Sosnowiec (Kabiny prysznicowe) Mysłowice (Balustrady szklane) Ruda Śląska (Kuchnia) Sosnowiec (Szafa na wymiar) Tarnowskie Góry (Portale i Serwisy) Mysłowice (Szkło do Kuchni) Zawiercie (drzwi szklane) Katowice (Panele szklane Lacobel) Dąbrowa Górnicza (Grafika na szkle) Katowice (Balustrady szklane)

Firma z tradycjami

Firma Raf-glass powstała w odpowiedzi na Państwa potrzeby w sferze wystroju i aranżacji nowoczesnych wnętrz, w których coraz więcej elementów wykonanych jest ze szkła.